Język:

Gabinet weterynaryjny Vets&Pets

- Twój lekarz weterynarii w centrum Wrocławia -
Uzyskaj pomoc

w nagłym przypadku

Potrzebujesz pilnej pomocy? Kliknij na poniższy link i skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami
Szybki i łatwy sposób na

Umówienie wizyty

Umów wizytę przy użyciu szybkiego i prostego systemu online.

Umówienie wizyty
Sprawdź nasze

godziny otwarcia

Kliknij na poniższy link i sprawdź nasze godziny otwarcia. Dziś jesteśmy czynni: 08.30 - 21.00

Poniedziałek – Piątek 08.30 - 21.00
Sobota 09.00 - 15.00
Niedziela Nieczynne

Sprawdź nasze godziny otwarcia
Poznaj nas

Gabinet weterynaryjny Vets&Pets

Stworzyliśmy Vets & Pets ze szczególną myślą o naszych pacjentach i ich właścicielach. Zależy nam by nasz gabinet był miejscem, gdzie nie tylko znajdą Państwo specjalistyczną i fachową pomoc, lecz także komfort w oczekiwaniu na swojego pupila. Chcemy by Vets & Pets było takim gabinetem, do którego sami chętnie zaprowadzilibyśmy nasze zwierzaki.

>> Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Innowacyjna obsługa klienta

Poprzez przyjazny i komfortowy wystrój, specjalne strefy dla zwierząt czy gabinety dedykowane konkretnym gatunkom zwierząt gwarantujemy Ci 100% satysfakcji z wizyty.

Doświadczeni specjaliści

Nasz personel to doświadczeni lekarze, którzy ciągle dążą do pogłębiania swojej wiedzy. Współpracujemy ze znanymi specjalistami tj. kardiolodzy, ortopedzi czy behawioryści.

Blisko Ciebie

Gabinet Weterynaryjny Vets & Pets zlokalizowany jest w samym sercu Wrocławia (Osiedle Promenady Wrocławskie), dzięki czemu możesz dostać się tu komunikacją miejską jak i samochodem.

Jeden gabinet dla wielu potrzeb

Dzięki bogatemu wyposażeniu w profesjonalny sprzęt weterynaryjny jesteśmy jednym z nielicznych wrocławskich gabinetów, w którym w 100% zaspokoimy potrzeby Twojego pupila.

Najnowsze wpisy

Z naszego bloga

Vets&Pets laureatem nagrody: Orły Weterynarii 2018

Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że nasz gabinet...

Vets&Pets posiada własny kanał na Youtube!

Napisano: 26 marzec 2018

Z wielką radością spieszymy poinformować, że od marca posiadamy...

Święta Wielkanocne – życzenia i godziny otwarcia

Napisano: 29 marzec 2018

Drodzy, W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi cały zespół...

Nowe godziny pracy gabinetu

Z przyjemnością informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od...

Dowiedz się więcej o naszych

Usługi

Kompleksowa pomoc dla Twojego pupila.

Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze lekarskiej jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów weterynaryjnych oferujących kompleksową pomoc weterynaryjną.

Czytaj dalej

Pomagamy zrozumieć zwierzęce zachowania.

Gdy trudno zrozumieć niecodzienne zachowania Twojego zwierzaka lub gdy nie potrafisz nad nim zapanować - nieoceniona okazuje się pomoc behawiorysty.

Czytaj dalej

Groomer zwierzęcy fryzjer do Twojej dyspozycji.

Wiele ras psów czy kotów ze względu na swoją sierść wymaga profesjonalnej pomocy fryzjer. W Vets&Pets oferujemy usługę groomer'a - zwierzęcego fryzjera.

Czytaj dalej

Co zrobić gdy Twój pupil nie może z Tobą wyjechać?

W przypadku braku możliwości zabrania ze sobą zwierzaka w podróż (dłuższą czy krótszą) oferujemy Wam usługę hotelu dla zwierząt.

Czytaj dalej

Magdalena Burz-Skaba

Lekarz weterynarii | Specjalista chirurgii wet. | Kierownik gabinetu

Leczenie od zawsze było jej pasją. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Najbardziej interesuje ją szeroko pojęta chirurgia, dlatego zdecydowała się na studia specjalizacyjne, które ukończyła w 2016 roku. Oprócz tego Pani doktor interesuje się diagnostyką obrazową oraz dermatologią. Odkąd skończyła studia stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w...

Luiza Kmiecik

Lekarz weterynarii | Behawiorysta

O zawodzie lekarza weterynarii nie zdecydował przypadek. Od najmłodszych lat obcowałam wśród zwierząt, uczona szacunku i miłości do nich. Chęć niesienia profesjonalnej pomocy sprawiła, że ukończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Interesuję się nefrologią i gastroenterologią. Obserwując sytuacje, w których psy lub koty są niezrozumiane przez właścicieli,...

Izabela Glac

Lekarz weterynarii

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2017 r. Szczególnie interesuje się diagnostyką laboratoryjną oraz interną zarówno psów i kotów, jak i gryzoni i królików. Czas wolny najchętniej spędza na wycieczkach rowerowych oraz górskich, a także na zabawach ze swoim kotem Psikusem.

Lucyna Ilnicka

Lekarz weterynarii | Specjalista zwierząt egzotycznych

Nazywam się Lucyna Ilnicka, jestem lekarzem weterynarii z kilkuletnim doświadczeniem. W 2013 roku ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W trakcie studiów odbywałam praktyki m.in.: we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym oraz Ośrodkach Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. W 2016 r. uzyskałam tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych (egzotycznych). Zajmuję się leczeniem płazów, gadów,...

Maciej Staszczyk

Doktor nauk weterynaryjnych | Specjalista chorób psów i kotów

Kardiologia budziła jego zainteresowanie już na studiach. Po uzyskaniu dyplomu lekarza weterynarii rozpoczął studia doktoranckie na Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, które ukończył w 2015 roku. Dr Maciej jest również specjalistą chorób psów i kotów. Uczestnik wielu...

Paweł Kucharski

Lekarz weterynarii

Ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Początkowo zainteresowany końmi, postanowił jednak poświęcić się małym zwierzętom, a w szczególności ich żywieniu. Od początku studiów zainteresowany był dietetyką, dlatego zgłębiał jej tajniki na konferencjach oraz opierał się na doświadczeniu zdobytym w zagranicznych firmach związanych z tą tematyką. Oprócz żywienia...

Co nasi klienci o nas mówią

Opinie o Vets&Pets

Opiekunowie zwierząt egzotycznych będą bardzo zadowoleni. Warto tu przyjechać nawet z daleka, by spotkać prawdziwych profesjonalistów, którzy pracują z wielkim zaangażowaniem. Blackie, Toffi, Gryzia, Krecia i ja dziękujemy doktorowi Dziwakowi i doktor Magdalenie. Wróciłyśmy do domu spokojniejsze 🙂

Agnieszka Turek

Pamiętam Panią Magdalenę jeszcze z poprzedniego gabinetu. To miła i konkretna pani doktor, która zawsze na pierwszym miejscu stawia zdrowie pacjentów. Serdecznie polecam!

Julia Galden

Polecam polecam polecam! Profesjonalna obsługa, przemiła. Nasza Kicia zachwycona wizytą;) Dziękujemy!

Kasia Palińska

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę u lekarza weterynarii korzystając z prostego systemu online.